Galéria

Galéria

Horská pivnica

Horská pivnica sídli v lone Malých Karpát nad presláveným vinohradníckym mestom Modra, v horskom prostredí Harmónie, obkolesenou vinicami a agátovým lesom. Svojou lokalitou sme jediným horským vinárstvom na Slovensku. Návštevníci, ktorí sa v Harmonií zdržia dlhšie, môžu od nás pokračovať po turistickej trase na blízku vyhliadkovú vežu.

Zobraziť galériu

 

Svadby

Svadba je jedným z najkrajších momentov v živote ženy a muža. Jedným najdôležitejších rozhodnutí je správny výber miesta pre tento jedinečný den. Ak hľadáte netradičné spojenie prírody a svadobnej noblesy. Nádherné tiché prostredie Horskej Pivnice a prijemný personál, ktorý urobí všetko pre to aby ste si užili svoj výnimočný deň v absolútnej pohode.

Zobraziť galériu

 

Degustácie

Na ochutnávku dobrého vína nemusíte chodiť len do viníc. Výnimočnosť našej pivnice spočíva v jej ojedinelosti. Ponúkame Vám možnosť riadenej degustácie vín priamo v našej degustačnej miestnosti. Vína si môžete nakombinovať podľa vlastnej chuti. Ku každej degustácií pripravujeme syrový tanier alebo chutné domáce pagáčiky.

Zobraziť galériu

 

oslavy / eventy

Ak organizujete firemnú akciu alebo event a hľadáte diskrétne miesto v prírode, kde vás nebude nikto a nič rušiť, ste na tom správnom mieste. Radi by ste hosťom ponúkli nieco výnimočné, na čo budú dlho spomínať? Nechajte všetko na nás!

Zobraziť galériu